3. Liga CFL Tipsport Live
» Česká republika » 3. Liga CFL » Season 2022/2023 » V Televizi
Co najdete na teto strance?

Zobrazte si 3. Liga CFL v televizi živě dnes Tipsport Livea sledujte společně s přáteli Budete překvapeni...

ČFL A ≫ Round 01
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
3 - 3
Zbuzany (16)
Králův Dvůr (8)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
1 - 2
Loko Vltavín (9)
Jiskra Domažlice (6)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
0 - 2
Baník Sokolov (2)
Viktoria Plzen II (15)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
0 - 2
České Budějovice II (4)
Písek (11)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
2 - 1
Prestice (12)
Motorlet Praha (10)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
2 - 0
Karlovy Vary (10)
Bohemians 1905 II (8)
3. Liga CFL - Round 01
Ne 7/8
2 - 1
Admira Praha (8)
Dukla Praha II (9)
3. Liga CFL - Round 01
Ne 7/8
0 - 0
Povltava FA (9)
Sokol Hostoun (10)
ČFL A ≫ Round 02
3. Liga CFL - Round 02
Pá 12/8
2 - 2
Písek (2)
Zbuzany (8)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
1 - 1
Baník Sokolov (14)
Admira Praha (4)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
1 - 0
Motorlet Praha (13)
Karlovy Vary (2)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
4 - 1
Králův Dvůr (8)
Prestice (6)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
1 - 2
Sokol Hostoun (10)
České Budějovice II (16)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
4 - 1
Jiskra Domažlice (5)
Povltava FA (11)
3. Liga CFL - Round 02
Ne 14/8
2 - 1
Dukla Praha II (14)
Loko Vltavín (15)
3. Liga CFL - Round 02
Ne 14/8
0 - 1
Viktoria Plzen II (5)
Bohemians 1905 II (16)
ČFL A ≫ Round 03
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
5 - 1
Zbuzany (12)
Sokol Hostoun (13)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
0 - 2
Bohemians 1905 II (10)
Motorlet Praha (8)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
3 - 1
Loko Vltavín (16)
Baník Sokolov (14)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
0 - 1
České Budějovice II (9)
Jiskra Domažlice (1)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
7 - 2
Prestice (11)
Písek (5)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
1 - 0
Karlovy Vary (8)
Králův Dvůr (5)
3. Liga CFL - Round 03
Ne 21/8
3 - 1
Admira Praha (7)
Viktoria Plzen II (9)
3. Liga CFL - Round 03
Ne 21/8
0 - 0
Povltava FA (14)
Dukla Praha II (10)
ČFL A ≫ Round 04
3. Liga CFL - Round 04
Pá 26/8
0 - 5
Písek (9)
Karlovy Vary (5)
3. Liga CFL - Round 04
So 27/8
2 - 3
Baník Sokolov (15)
Povltava FA (14)
3. Liga CFL - Round 04
So 27/8
3 - 1
Jiskra Domažlice (2)
Zbuzany (6)
3. Liga CFL - Round 04
Ne 28/8
2 - 1
Dukla Praha II (9)
České Budějovice II (13)
3. Liga CFL - Round 04
Ne 28/8
2 - 0
Admira Praha (3)
Loko Vltavín (11)
3. Liga CFL - Round 04
Ne 28/8
2 - 0
Viktoria Plzen II (12)
Motorlet Praha (5)
3. Liga CFL - Round 04
Ne 28/8
1 - 0
Sokol Hostoun (16)
Prestice (5)
3. Liga CFL - Round 04
Út 6/9
0 - 5
Králův Dvůr (12)
Bohemians 1905 II (11)
ČFL A ≫ Round 05
3. Liga CFL - Round 05
Pá 2/9
0 - 0
Motorlet Praha (7)
Králův Dvůr (10)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
2 - 2
Zbuzany (8)
Dukla Praha II (4)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
4 - 2
Bohemians 1905 II (15)
Písek (12)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
2 - 1
Viktoria Plzen II (7)
Loko Vltavín (13)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
5 - 1
Prestice (8)
Jiskra Domažlice (1)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
2 - 3
Karlovy Vary (3)
Sokol Hostoun (12)
3. Liga CFL - Round 05
Ne 4/9
3 - 1
České Budějovice II (15)
Baník Sokolov (16)
3. Liga CFL - Round 05
Ne 4/9
0 - 4
Povltava FA (12)
Admira Praha (2)
ČFL A ≫ Round 06
3. Liga CFL - Round 06
Pá 9/9
2 - 2
Jiskra Domažlice (2)
Karlovy Vary (4)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
0 - 2
Baník Sokolov (16)
Zbuzany (10)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
1 - 0
Písek (14)
Motorlet Praha (8)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
4 - 2
Viktoria Plzen II (6)
Králův Dvůr (12)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
3 - 3
Dukla Praha II (8)
Prestice (5)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
1 - 1
Admira Praha (1)
České Budějovice II (12)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
1 - 1
Povltava FA (14)
Loko Vltavín (15)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
1 - 1
Sokol Hostoun (11)
Bohemians 1905 II (7)
ČFL A ≫ Round 07
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
0 - 2
Zbuzany (7)
Admira Praha (1)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
3 - 1
Motorlet Praha (11)
Sokol Hostoun (9)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
0 - 2
České Budějovice II (10)
Loko Vltavín (15)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
3 - 2
Králův Dvůr (14)
Písek (12)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
0 - 2
Prestice (4)
Baník Sokolov (16)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
3 - 0
Karlovy Vary (4)
Dukla Praha II (9)
3. Liga CFL - Round 07
Ne 18/9
5 - 0
Bohemians 1905 II (6)
Jiskra Domažlice (3)
3. Liga CFL - Round 07
Ne 18/9
4 - 0
Viktoria Plzen II (4)
Povltava FA (15)
ČFL A ≫ Round 08
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
3 - 1
Baník Sokolov (16)
Karlovy Vary (4)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
3 - 1
Loko Vltavín (12)
Zbuzany (8)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
3 - 3
České Budějovice II (13)
Povltava FA (16)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
2 - 2
Jiskra Domažlice (5)
Motorlet Praha (8)
3. Liga CFL - Round 08
Ne 25/9
3 - 1
Dukla Praha II (10)
Bohemians 1905 II (4)
3. Liga CFL - Round 08
Ne 25/9
1 - 1
Admira Praha (1)
Prestice (7)
3. Liga CFL - Round 08
Ne 25/9
3 - 1
Viktoria Plzen II (2)
Písek (15)
3. Liga CFL - Round 08
Ne 25/9
3 - 2
Sokol Hostoun (13)
Králův Dvůr (12)
ČFL A ≫ Round 09
3. Liga CFL - Round 09
Pá 30/9
2 - 0
Písek (16)
Sokol Hostoun (9)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
3 - 1
Zbuzany (12)
Povltava FA (16)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
2 - 2
Motorlet Praha (8)
Dukla Praha II (6)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
0 - 3
České Budějovice II (13)
Viktoria Plzen II (2)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
0 - 1
Králův Dvůr (14)
Jiskra Domažlice (3)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
1 - 2
Prestice (9)
Loko Vltavín (11)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
0 - 2
Karlovy Vary (5)
Admira Praha (2)
3. Liga CFL - Round 09
Ne 2/10
4 - 1
Bohemians 1905 II (4)
Baník Sokolov (15)
ČFL A ≫ Round 10
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
2 - 1
Baník Sokolov (15)
Motorlet Praha (9)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
2 - 2
Loko Vltavín (6)
Karlovy Vary (5)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
4 - 2
Viktoria Plzen II (1)
Sokol Hostoun (11)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
1 - 1
České Budějovice II (14)
Zbuzany (8)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
3 - 0
Jiskra Domažlice (3)
Písek (13)
3. Liga CFL - Round 10
Ne 9/10
1 - 3
Dukla Praha II (8)
Králův Dvůr (15)
3. Liga CFL - Round 10
Ne 9/10
0 - 3
Admira Praha (2)
Bohemians 1905 II (4)
3. Liga CFL - Round 10
Ne 9/10
2 - 0
Povltava FA (16)
Prestice (10)
ČFL A ≫ Round 11
3. Liga CFL - Round 11
Pá 14/10
3 - 1
Písek (15)
Dukla Praha II (8)
3. Liga CFL - Round 11
So 15/10
1 - 2
Motorlet Praha (10)
Admira Praha (2)
3. Liga CFL - Round 11
So 15/10
1 - 0
Zbuzany (7)
Viktoria Plzen II (1)
3. Liga CFL - Round 11
So 15/10
2 - 0
Králův Dvůr (12)
Baník Sokolov (14)
3. Liga CFL - Round 11
So 15/10
1 - 0
Prestice (12)
České Budějovice II (16)
3. Liga CFL - Round 11
So 15/10
0 - 4
Karlovy Vary (6)
Povltava FA (15)
3. Liga CFL - Round 11
Ne 16/10
1 - 0
Bohemians 1905 II (4)
Loko Vltavín (7)
3. Liga CFL - Round 11
Ne 16/10
1 - 1
Sokol Hostoun (14)
Jiskra Domažlice (4)
ČFL A ≫ Round 12
3. Liga CFL - Round 12
So 22/10
3 - 4
Baník Sokolov (15)
Písek (12)
3. Liga CFL - Round 12
So 22/10
1 - 0
Loko Vltavín (8)
Motorlet Praha (13)
3. Liga CFL - Round 12
So 22/10
5 - 1
Zbuzany (5)
Prestice (6)
3. Liga CFL - Round 12
So 22/10
2 - 0
České Budějovice II (16)
Karlovy Vary (7)
3. Liga CFL - Round 12
Ne 23/10
0 - 2
Dukla Praha II (11)
Sokol Hostoun (15)
3. Liga CFL - Round 12
Ne 23/10
3 - 0
Admira Praha (2)
Králův Dvůr (10)
3. Liga CFL - Round 12
Ne 23/10
0 - 1
Viktoria Plzen II (1)
Jiskra Domažlice (4)
3. Liga CFL - Round 12
Ne 23/10
1 - 2
Povltava FA (13)
Bohemians 1905 II (4)
ČFL A ≫ Round 13
3. Liga CFL - Round 13
Pá 28/10
2 - 2
Motorlet Praha (14)
Povltava FA (13)
3. Liga CFL - Round 13
Pá 28/10
0 - 1
Králův Dvůr (11)
Loko Vltavín (6)
3. Liga CFL - Round 13
Pá 28/10
2 - 1
Jiskra Domažlice (4)
Dukla Praha II (14)
3. Liga CFL - Round 13
Pá 28/10
0 - 2
Písek (7)
Admira Praha (1)
3. Liga CFL - Round 13
So 29/10
1 - 2
Prestice (10)
Viktoria Plzen II (4)
3. Liga CFL - Round 13
So 29/10
2 - 1
Karlovy Vary (9)
Zbuzany (6)
3. Liga CFL - Round 13
Ne 30/10
1 - 0
Bohemians 1905 II (4)
České Budějovice II (15)
3. Liga CFL - Round 13
Ne 30/10
3 - 1
Sokol Hostoun (9)
Baník Sokolov (16)
ČFL A ≫ Round 14
3. Liga CFL - Round 14
So 5/11
0 - 1
Baník Sokolov (16)
Jiskra Domažlice (4)
3. Liga CFL - Round 14
So 5/11
3 - 0
Loko Vltavín (5)
Písek (9)
3. Liga CFL - Round 14
So 5/11
1 - 2
Zbuzany (6)
Bohemians 1905 II (2)
3. Liga CFL - Round 14
So 5/11
1 - 1
České Budějovice II (15)
Motorlet Praha (13)
3. Liga CFL - Round 14
So 5/11
3 - 1
Prestice (11)
Karlovy Vary (8)
3. Liga CFL - Round 14
Ne 6/11
1 - 2
Admira Praha (2)
Sokol Hostoun (7)
3. Liga CFL - Round 14
Ne 6/11
3 - 1
Viktoria Plzen II (4)
Dukla Praha II (15)
3. Liga CFL - Round 14
Ne 6/11
1 - 0
Povltava FA (13)
Králův Dvůr (12)
ČFL A ≫ Round 15
3. Liga CFL - Round 15
So 12/11
1 - 0
Písek (11)
Povltava FA (10)
3. Liga CFL - Round 15
So 12/11
2 - 2
Motorlet Praha (12)
Zbuzany (7)
3. Liga CFL - Round 15
So 12/11
2 - 0
Králův Dvůr (13)
České Budějovice II (14)
3. Liga CFL - Round 15
So 12/11
1 - 1
Jiskra Domažlice (4)
Admira Praha (3)
3. Liga CFL - Round 15
So 12/11
0 - 0
Sokol Hostoun (6)
Loko Vltavín (5)
3. Liga CFL - Round 15
So 12/11
3 - 2
Karlovy Vary (10)
Viktoria Plzen II (4)
3. Liga CFL - Round 15
Ne 13/11
1 - 1
Bohemians 1905 II (1)
Prestice (10)
3. Liga CFL - Round 15
Ne 13/11
0 - 1
Dukla Praha II (15)
Baník Sokolov (16)
ČFL A ≫ Round 16
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
10:15
Písek
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
14:30
Jiskra Domažlice
Loko Vltavín
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
14:30
Bohemians 1905 II
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
14:30
Motorlet Praha
Prestice
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
14:30
Dukla Praha II
Admira Praha
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
14:30
Sokol Hostoun
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 16
So 4/3
14:30
Králův Dvůr
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 16
Ne 5/3
10:30
Viktoria Plzen II
Baník Sokolov
01.
(01.)
32
+17
31:14
10-02-03
15
02.
(02.)
31
+15
27:12
09-04-02
15
03.
(03.)
31
+05
25:20
09-04-02
15
04.
(04.)
30
+15
32:17
10-00-05
15
05.
(05.)
24
+06
21:15
07-03-05
15
06.
(06.)
22
-03
21:24
06-04-05
15
07.
(07.)
20
+05
30:25
05-05-05
15
08.
(08.)
20
-01
24:25
06-02-07
15
09.
(09.)
19
-14
22:36
06-01-08
15
10.
(10.)
18
-01
27:28
05-03-07
15
11.
(11.)
17
-05
21:26
05-02-08
15
12.
(12.)
17
-07
19:26
04-05-06
15
13.
(13.)
15
-02
18:20
03-06-06
15
14.
(14.)
13
-08
14:22
03-04-08
15
15.
(15.)
13
-10
19:29
03-04-08
15
16.
(16.)
13
-12
18:30
04-01-10
15
ČFL A ≫ Round 17
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Loko Vltavín
Dukla Praha II
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Prestice
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Admira Praha
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Zbuzany
Písek
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Bohemians 1905 II
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
České Budějovice II
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Karlovy Vary
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 17
So 11/3
14:30
Povltava FA
Jiskra Domažlice
ČFL A ≫ Round 18
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
10:15
Písek
Prestice
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
15:00
Jiskra Domažlice
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
15:00
Motorlet Praha
Bohemians 1905 II
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
15:00
Baník Sokolov
Loko Vltavín
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
15:00
Králův Dvůr
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
15:00
Sokol Hostoun
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 18
So 18/3
15:00
Dukla Praha II
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 18
Ne 19/3
10:30
Viktoria Plzen II
Admira Praha
ČFL A ≫ Round 19
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Loko Vltavín
Admira Praha
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Prestice
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Motorlet Praha
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Zbuzany
Jiskra Domažlice
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Povltava FA
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Karlovy Vary
Písek
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
Bohemians 1905 II
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 19
So 25/3
15:00
České Budějovice II
Dukla Praha II
ČFL A ≫ Round 20
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Jiskra Domažlice
Prestice
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Admira Praha
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Písek
Bohemians 1905 II
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Baník Sokolov
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Loko Vltavín
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Sokol Hostoun
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Králův Dvůr
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 20
So 1/4
16:30
Dukla Praha II
Zbuzany
ČFL A ≫ Round 21
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Králův Dvůr
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Loko Vltavín
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Prestice
Dukla Praha II
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Motorlet Praha
Písek
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Zbuzany
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Bohemians 1905 II
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
České Budějovice II
Admira Praha
3. Liga CFL - Round 21
So 8/4
16:30
Karlovy Vary
Jiskra Domažlice
ČFL A ≫ Round 22
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Jiskra Domažlice
Bohemians 1905 II
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Povltava FA
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Admira Praha
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Písek
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Baník Sokolov
Prestice
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Loko Vltavín
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Sokol Hostoun
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 22
So 15/4
16:30
Dukla Praha II
Karlovy Vary
ČFL A ≫ Round 23
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Králův Dvůr
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Prestice
Admira Praha
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Písek
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Motorlet Praha
Jiskra Domažlice
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Zbuzany
Loko Vltavín
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Povltava FA
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Karlovy Vary
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 23
So 22/4
17:00
Bohemians 1905 II
Dukla Praha II
ČFL A ≫ Round 24
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Povltava FA
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Jiskra Domažlice
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Admira Praha
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Viktoria Plzen II
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Baník Sokolov
Bohemians 1905 II
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Dukla Praha II
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Sokol Hostoun
Písek
3. Liga CFL - Round 24
So 29/4
17:00
Loko Vltavín
Prestice
ČFL A ≫ Round 25
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Sokol Hostoun
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Králův Dvůr
Dukla Praha II
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Prestice
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Písek
Jiskra Domažlice
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Motorlet Praha
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Zbuzany
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Karlovy Vary
Loko Vltavín
3. Liga CFL - Round 25
So 6/5
17:00
Bohemians 1905 II
Admira Praha
ČFL A ≫ Round 26
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
České Budějovice II
Prestice
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Povltava FA
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Jiskra Domažlice
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Admira Praha
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Viktoria Plzen II
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Dukla Praha II
Písek
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Baník Sokolov
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 26
So 13/5
17:00
Loko Vltavín
Bohemians 1905 II
ČFL A ≫ Round 27
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Sokol Hostoun
Dukla Praha II
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Králův Dvůr
Admira Praha
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Prestice
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Písek
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Bohemians 1905 II
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Motorlet Praha
Loko Vltavín
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Jiskra Domažlice
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 27
So 20/5
17:00
Karlovy Vary
České Budějovice II
ČFL A ≫ Round 28
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
České Budějovice II
Bohemians 1905 II
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Povltava FA
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Admira Praha
Písek
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Zbuzany
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Viktoria Plzen II
Prestice
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Loko Vltavín
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Baník Sokolov
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 28
So 27/5
17:00
Dukla Praha II
Jiskra Domažlice
ČFL A ≫ Round 29
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Dukla Praha II
Viktoria Plzen II
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Králův Dvůr
Povltava FA
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Sokol Hostoun
Admira Praha
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Písek
Loko Vltavín
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Bohemians 1905 II
Zbuzany
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Motorlet Praha
České Budějovice II
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Jiskra Domažlice
Baník Sokolov
3. Liga CFL - Round 29
So 3/6
17:00
Karlovy Vary
Prestice
ČFL A ≫ Round 30
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
České Budějovice II
Králův Dvůr
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Povltava FA
Písek
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Admira Praha
Jiskra Domažlice
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Zbuzany
Motorlet Praha
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Viktoria Plzen II
Karlovy Vary
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Loko Vltavín
Sokol Hostoun
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Baník Sokolov
Dukla Praha II
3. Liga CFL - Round 30
So 10/6
17:00
Prestice
Bohemians 1905 II
ČFL B ≫ Round 01
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
0 - 3
Jablonec II (5)
Ústí nad Labem (15)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
0 - 6
Přepeře (9)
Viktoria Žižkov (16)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
1 - 3
Benesov (4)
Slovan Velvary (10)
3. Liga CFL - Round 01
So 6/8
2 - 3
Sokol Živanice (13)
Kolín (7)
3. Liga CFL - Round 01
Ne 7/8
1 - 0
Chlumec nad Cidlinou (6)
Banik Sous (5)
3. Liga CFL - Round 01
Ne 7/8
0 - 0
Hradec Kralove II (7)
Mlada Boleslav II (8)
3. Liga CFL - Round 01
Ne 7/8
1 - 2
Teplice II (12)
Sokol Brozany (10)
3. Liga CFL - Round 01
Ne 7/8
1 - 1
Sokol Zápy (10)
Pardubice II (9)
ČFL B ≫ Round 02
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
1 - 0
Mlada Boleslav II (10)
Benesov (14)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
6 - 0
Kolín (4)
Banik Sous (13)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
2 - 2
Ústí nad Labem (4)
Přepeře (15)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
2 - 2
Sokol Živanice (11)
Sokol Zápy (9)
3. Liga CFL - Round 02
So 13/8
0 - 1
Slovan Velvary (5)
Teplice II (12)
3. Liga CFL - Round 02
Ne 14/8
2 - 0
Pardubice II (10)
Jablonec II (15)
3. Liga CFL - Round 02
Ne 14/8
1 - 0
Viktoria Žižkov (4)
Hradec Kralove II (11)
3. Liga CFL - Round 02
Ne 14/8
0 - 1
Sokol Brozany (7)
Chlumec nad Cidlinou (8)
ČFL B ≫ Round 03
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
1 - 1
Jablonec II (15)
Sokol Živanice (11)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
1 - 2
Přepeře (13)
Pardubice II (5)
3. Liga CFL - Round 03
So 20/8
1 - 2
Banik Sous (16)
Sokol Brozany (8)
3. Liga CFL - Round 03
Ne 21/8
2 - 2
Chlumec nad Cidlinou (4)
Slovan Velvary (8)
3. Liga CFL - Round 03
Ne 21/8
2 - 4
Hradec Kralove II (12)
Ústí nad Labem (6)
3. Liga CFL - Round 03
Ne 21/8
4 - 2
Teplice II (9)
Mlada Boleslav II (7)
3. Liga CFL - Round 03
Ne 21/8
3 - 2
Sokol Zápy (10)
Kolín (4)
3. Liga CFL - Round 03
St 28/9
2 - 1
Benesov (15)
Viktoria Žižkov (1)
ČFL B ≫ Round 04
3. Liga CFL - Round 04
So 27/8
3 - 2
Kolín (5)
Sokol Brozany (7)
3. Liga CFL - Round 04
So 27/8
4 - 0
Mlada Boleslav II (10)
Chlumec nad Cidlinou (4)
3. Liga CFL - Round 04
So 27/8
3 - 0
Ústí nad Labem (2)
Benesov (15)
3. Liga CFL - Round 04
So 27/8
2 - 3
Sokol Živanice (11)
Přepeře (14)
3. Liga CFL - Round 04
Ne 28/8
0 - 0
Pardubice II (4)
Hradec Kralove II (13)
3. Liga CFL - Round 04
Ne 28/8
2 - 1
Viktoria Žižkov (6)
Teplice II (7)
3. Liga CFL - Round 04
St 28/9
2 - 1
Sokol Zápy (5)
Jablonec II (14)
3. Liga CFL - Round 04
St 5/10
0 - 2
Slovan Velvary (10)
Banik Sous (16)
ČFL B ≫ Round 05
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
1 - 1
Benesov (15)
Pardubice II (4)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
1 - 1
Jablonec II (14)
Kolín (3)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
3 - 3
Přepeře (11)
Sokol Zápy (9)
3. Liga CFL - Round 05
So 3/9
1 - 1
Banik Sous (16)
Mlada Boleslav II (5)
3. Liga CFL - Round 05
Ne 4/9
0 - 1
Chlumec nad Cidlinou (6)
Viktoria Žižkov (3)
3. Liga CFL - Round 05
Ne 4/9
1 - 1
Hradec Kralove II (13)
Sokol Živanice (12)
3. Liga CFL - Round 05
Ne 4/9
2 - 3
Teplice II (8)
Ústí nad Labem (1)
3. Liga CFL - Round 05
Ne 4/9
0 - 1
Sokol Brozany (9)
Slovan Velvary (11)
ČFL B ≫ Round 06
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
1 - 2
Jablonec II (14)
Přepeře (11)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
0 - 2
Mlada Boleslav II (5)
Sokol Brozany (10)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
4 - 2
Kolín (3)
Slovan Velvary (6)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
2 - 2
Ústí nad Labem (2)
Chlumec nad Cidlinou (9)
3. Liga CFL - Round 06
So 10/9
3 - 1
Sokol Živanice (12)
Benesov (15)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
1 - 3
Pardubice II (4)
Teplice II (12)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
5 - 0
Viktoria Žižkov (3)
Banik Sous (16)
3. Liga CFL - Round 06
Ne 11/9
4 - 2
Sokol Zápy (11)
Hradec Kralove II (13)
ČFL B ≫ Round 07
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
0 - 2
Benesov (15)
Sokol Zápy (4)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
3 - 1
Přepeře (10)
Kolín (3)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
1 - 3
Banik Sous (16)
Ústí nad Labem (2)
3. Liga CFL - Round 07
So 17/9
1 - 2
Slovan Velvary (11)
Mlada Boleslav II (9)
3. Liga CFL - Round 07
Ne 18/9
1 - 0
Chlumec nad Cidlinou (10)
Pardubice II (9)
3. Liga CFL - Round 07
Ne 18/9
1 - 0
Hradec Kralove II (13)
Jablonec II (14)
3. Liga CFL - Round 07
Ne 18/9
3 - 2
Teplice II (7)
Sokol Živanice (12)
3. Liga CFL - Round 07
Ne 18/9
0 - 2
Sokol Brozany (9)
Viktoria Žižkov (2)
ČFL B ≫ Round 08
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
4 - 0
Jablonec II (14)
Benesov (15)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
2 - 0
Pardubice II (9)
Banik Sous (16)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
0 - 2
Přepeře (8)
Hradec Kralove II (13)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
1 - 0
Kolín (3)
Mlada Boleslav II (6)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
0 - 3
Sokol Živanice (13)
Chlumec nad Cidlinou (7)
3. Liga CFL - Round 08
So 24/9
0 - 2
Ústí nad Labem (2)
Sokol Brozany (10)
3. Liga CFL - Round 08
Ne 25/9
0 - 0
Viktoria Žižkov (1)
Slovan Velvary (12)
3. Liga CFL - Round 08
Ne 25/9
0 - 0
Sokol Zápy (5)
Teplice II (6)
ČFL B ≫ Round 09
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
1 - 1
Benesov (15)
Přepeře (10)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
5 - 2
Slovan Velvary (12)
Ústí nad Labem (2)
3. Liga CFL - Round 09
So 1/10
1 - 1
Banik Sous (16)
Sokol Živanice (13)
3. Liga CFL - Round 09
Ne 2/10
1 - 2
Teplice II (6)
Jablonec II (14)
3. Liga CFL - Round 09
Ne 2/10
2 - 0
Chlumec nad Cidlinou (5)
Sokol Zápy (4)
3. Liga CFL - Round 09
Ne 2/10
0 - 1
Mlada Boleslav II (11)
Viktoria Žižkov (1)
3. Liga CFL - Round 09
Ne 2/10
0 - 3
Hradec Kralove II (12)
Kolín (3)
3. Liga CFL - Round 09
Ne 2/10
2 - 1
Sokol Brozany (8)
Pardubice II (7)
ČFL B ≫ Round 10
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
1 - 0
Jablonec II (13)
Chlumec nad Cidlinou (4)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
2 - 2
Kolín (2)
Viktoria Žižkov (1)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
0 - 1
Přepeře (9)
Teplice II (7)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
3 - 2
Ústí nad Labem (3)
Mlada Boleslav II (11)
3. Liga CFL - Round 10
So 8/10
2 - 2
Sokol Živanice (14)
Sokol Brozany (7)
3. Liga CFL - Round 10
Ne 9/10
2 - 3
Pardubice II (8)
Slovan Velvary (10)
3. Liga CFL - Round 10
Ne 9/10
1 - 0
Hradec Kralove II (13)
Benesov (15)