» Česká republika » Czech Cup » Season 2022/2023 » V Televizi
Co najdete na teto strance?

Zobrazte si Czech Cup v televizi živě dnes Tipsport Livea sledujte společně s přáteli Budete překvapeni...

Czech Cup - Round of 16
Čt 17/11
0 - 1
Zlín
Vyškov
Czech Cup - Round of 16
Čt 17/11
2 - 3
Teplice
Zbrojovka Brno
Czech Cup - Round of 16
Pá 18/11
1 - 0
Slovácko
Mladá Boleslav
Czech Cup - Round of 16
Pá 18/11
0 - 2
Karviná
Slavia Praha
Czech Cup - Round of 16
So 19/11
2 - 3
Baník Ostrava
Sparta Praha
Czech Cup - Round of 16
So 19/11
3 - 0
Bohemians 1905
Hlučín
Czech Cup - Round of 16
So 26/11
4 - 1
Slovan Liberec
Sigma Olomouc
Czech Cup - Round of 16
St
15:00
České Budějovice
Hradec Králové
Czech Cup - 3. kolo
Út 11/10
0 - 1
Jablonec
Vyškov
Czech Cup - 3. kolo
Út 18/10
0 - 2
Spartak Sobeslav
Karviná
Czech Cup - 3. kolo
Út 18/10
0 - 3
Příbram
Teplice
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
0 - 2
Slovan Velvary
Baník Ostrava
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
0 - 4
Chlumec nad Cidlinou
Hradec Králové
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
1 - 3
Sokol Zápy
Sigma Olomouc
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
1 - 2
Táborsko
Zbrojovka Brno
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
1 - 6
Jiskra Domažlice
Sparta Praha
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
3 - 2
Hlučín
Viktoria Plzeň
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
4 - 0
Mladá Boleslav
Prostějov
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
6 - 0
Slovácko
Varnsdorf
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
3 - 1
České Budějovice
Vlašim
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
2 - 1
Bohemians 1905
Třinec
Czech Cup - 3. kolo
St 19/10
0 - 4
Dukla Praha
Slavia Praha
Czech Cup - 3. kolo
Út 25/10
0 - 6
Frýdek-Místek
Slovan Liberec
Czech Cup - 3. kolo
Út 25/10
2 - 0
Zlín
Vysočina Jihlava
Czech Cup - 2. kolo
Út 13/9
2 - 4
Uničov
Sigma Olomouc
Czech Cup - 2. kolo
Út 13/9
1 - 5
Viktoria Otrokovice
Třinec
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
1 - 2
Viktoria Žižkov
Teplice
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
1 - 0
Slovan Velvary
Pardubice
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
2 - 9
Tatran Všechovice
Vyškov
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
1 - 3
Libčany
Dukla Praha
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
0 - 4
Motorlet Praha
Jablonec
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
0 - 3
Start Brno
Zlín
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
2 - 1
Sokol Zápy
Chrudim
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
4 - 1
Jiskra Domažlice
Aritma Praha
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
2 - 0
Frýdek-Místek
Opava
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
2 - 0
Hlučín
Lisen
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
0 - 4
Slovan Rosice
Zbrojovka Brno
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
0 - 1
Ústí nad Orlicí
Chlumec nad Cidlinou
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
1 - 5
Rokycany
Slovan Liberec
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
3 - 1
Spartak Sobeslav
Prestice
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
0 - 1
Přepeře
Táborsko
Czech Cup - 2. kolo
St 14/9
4 - 5
Sokol Tasovice
Prostějov
Czech Cup - 2. kolo
Út 20/9
2 - 3
Marianske Lazne
Příbram
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
1 - 3
Libišany
Vysočina Jihlava
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
1 - 2
Benatky nad Jizerou
Varnsdorf
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
4 - 7
Hanácká
Baník Ostrava
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
0 - 11
Čáslav
Hradec Králové
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
1 - 2
Bzenec
Karviná
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
1 - 4
Banik Most
Vlašim
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
0 - 3
Ústí nad Labem
Bohemians 1905
Czech Cup - 2. kolo
St 21/9
0 - 5
Chomutov
České Budějovice
Czech Cup - 1. kolo
St 10/8
1 - 4
Viktorie Přerov
Prostějov
Czech Cup - 1. kolo
Út 16/8
1 - 3
Uherský Brod
Vyškov
Czech Cup - 1. kolo
Út 16/8
3 - 6
Hranice
Karviná
Czech Cup - 1. kolo
Út 16/8
3 - 2
Aritma Praha
Olympie Brezova
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 1
Jiskra Domažlice
Králův Dvůr
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 3
Kozlovice
Frýdek-Místek
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 1
Bzenec
TJ Tatran Bohunice
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 5
Klatovy
Příbram
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 4
Žďár nad Sázavou
Vysočina Jihlava
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
5 - 4
Sokol Tasovice
Hodonín-Šardice
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 2
Nový Jičín
Hanácká
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 3
Sokol Brozany
Varnsdorf
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 0
Tatran Všechovice
Valašské Meziříčí
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 2
Cidlina Novy Bydzov
Přepeře
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
3 - 2
Libčany
Český Brod
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 5
Dobrovice
Ústí nad Labem
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 1
Benesov
Táborsko
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 3
Otava Katovice
Prestice
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 3
Hvězda Cheb
Marianske Lazne
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
4 - 1
Chomutov
Karlovy Vary
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 4
Dálnice Speřice
Slovan Rosice
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 6
Bilovec
Třinec
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
5 - 1
Libišany
Letohrad
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
3 - 2
Ústí nad Orlicí
Sokol Živanice
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 4
Velke Hamry
Chlumec nad Cidlinou
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
3 - 0
Spartak Sobeslav
Písek
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 3
Bospor Bohumín
Hlučín
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 4
Vítkovice
Viktoria Otrokovice
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 1
Banik Most
Admira Praha
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 1
Šumperk
Uničov
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 9
Sokol Libiš
Vlašim
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
5 - 6
Ždírec nad Doubravou
Lisen
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
3 - 2
Motorlet Praha
Újezd Praha 4
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
3 - 1
Start Brno
Velké Meziříčí
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 1
Povltava FA
Chrudim
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 5
Pěnčín-Turnov
Slovan Velvary
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
2 - 0
Čáslav
Loko Vltavín
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 0
Rokycany
Kladno
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
3 - 4
Arsenal Česká Lípa
Benatky nad Jizerou
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
0 - 3
Kosmonosy
Viktoria Žižkov
Czech Cup - 1. kolo
St 17/8
1 - 3
Hrebec
Sokol Zápy
Czech Cup - 1. kolo
Út 23/8
0 - 9
Jiskra Rýmařov
Opava
Czech Cup - 1. kolo
St 24/8
0 - 3
Sokol Hostoun
Dukla Praha
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
1 - 5
Slavičín
Viktoria Otrokovice
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
5 - 0
Nový Jičín
Nove Sady
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
1 - 3
Humpolec
Dálnice Speřice
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
0 - 1
Slaný
Sokol Hostoun
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
2 - 3
Havlickuv Brod
Velké Meziříčí
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
1 - 0
Rokycany
Komárov
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
7 - 6
Start Brno
Znojmo
Czech Cup - 1. kolo
Pá 29/7
0 - 5
Baťov
Uherský Brod
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 2
FC Vsetin
Valašské Meziříčí
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
3 - 6
Štětí
Dobrovice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
4 - 2
Újezd Praha 4
Petřín Plzeň
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
5 - 2
Olympie Brezova
Baník Sokolov
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
2 - 0
Kladno
Zbuzany
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 3
Břeclav
Sokol Tasovice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
5 - 6
Neratovice-Byškovice
Čáslav
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 1
Slavoj Český Krumlov
Benesov
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
2 - 5
Sokol Kralovice
Klatovy
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 5
HFK Olomouc
Kozlovice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
2 - 6
Bystřice nad Pernštejnem
Slovan Rosice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
5 - 3
Viktorie Přerov
Skaštice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
3 - 0
Tatran Všechovice
Frydlant
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
5 - 0
Ždírec nad Doubravou
Stara Rise
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 0
Libčany
Hlinsko
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 5
Tochovice
Králův Dvůr
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 3
Hořovicko
Prestice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 3
Unie Hlubina
Vítkovice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 3
Jankov
Spartak Sobeslav
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
3 - 2
Pěnčín-Turnov
Vilemov
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 4
Rousinov
Bzenec
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 3
Břidličná
Šumperk
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
1 - 4
Beskyd Frenštát
Frýdek-Místek
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 2
Louny
Banik Most
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
4 - 1
Libišany
Vysoke Myto
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 7
Nový Bor
Arsenal Česká Lípa
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
5 - 2
Bospor Bohumín
Havířov
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
3 - 0
Žďár nad Sázavou
Velka Bites
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
6 - 7
Náchod
Velke Hamry
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
6 - 5
Holesov
Hranice
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
3 - 5
Karlovy Vary-Dvory
Hvězda Cheb
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
2 - 4
Dolany
Jiskra Rýmařov
Czech Cup - 1. kolo
So 30/7
0 - 7
Krnov
Hlučín
Czech Cup - 1. kolo
Ne 31/7
3 - 1
Cidlina Novy Bydzov
Dvůr Králové
Czech Cup - 1. kolo
Ne 31/7
0 - 4
Trutnov
Ústí nad Orlicí
Czech Cup - 1. kolo
Ne 31/7
0 - 3
Sokol Lanžhot
Hodonín-Šardice
Czech Cup - 1. kolo
Ne 31/7
1 - 2
Polanka nad Odrou
Bilovec
Czech Cup - 1. kolo
Út 2/8
1 - 0
TJ Tatran Bohunice
Blansko
Czech Cup - 1. kolo
Út 2/8
0 - 1
Slavoj Olympia Bruntál
Uničov
Czech Cup - 1. kolo
St 3/8
5 - 3
Sokol Libiš
Kolín
Czech Cup - 1. kolo
St 3/8
5 - 1
Hrebec
FK Brandys nad Labem
Czech Cup - Předkolo
Pá 22/7
2 - 8
Sokol Kateřinice
FC Vsetin
Czech Cup - Předkolo
So 23/7
2 - 1
Dolany
Sternberk
Czech Cup - Předkolo
So 23/7
1 - 2
Nová Ves NMM
Žďár nad Sázavou

Czech Cup Tipsport Live: Kde můžu sledovat dnes ZDARMA? (2023)

Zobrazte si Czech Cup v televizi živě dnes Tipsport Livea sledujte společně s přáteli Budete překvapeni...

Czech Cup Tipsport Live: Kde můžu sledovat dnes ZDARMA? (2023).

Zobrazte si Czech Cup v televizi živě dnes Tipsport Livea sledujte společně s přáteli Budete překvapeni...

Redakce     O nas    Pravidla a podminky     Kontaktujte nas